Selectie Turnen Dames

Hoofdtrainer: Patrick Kiens: patrick.kiens@svpax.nl

Topsport bovenbouw: Daymon Montaigne Jones: daymon.montaignejones@svpax.nl

Topsport middenbouw: jacky dollee: jacky.dollee@svpax.nl

Topsport onderbouw: Josette Flisinger: josette.flissinger@svpax.nl

Topsport opleidingsgroep: nienke van Aerde:nienke.van aerde@svpax.nl

Topsport opleidingsgroep: Liza Tichelaar: liza.tichelaar@svpax.nl

Wedstrijdgroep N2/1e divisie; Shanna appelman; shanna.appelman@svpax.nl

Wedstrijdgroep 1e divisie bovenbouw: Bianca Bromlewe: bianca.bromlewe@svpax.nl

Wedstrijdgroep 1e divisie bovenbouw: Kenny Critchlow: kenny.critchlow@svpax.nl

Selectie Turnen Heren

Hoofdtrainer: Rob Hartman: rob.hartman@svpax.nl

Topsport bovenbouw: Jos van Klink: jos.vanklink@svpax.nl

Topsport middenbouw; Felicia Ronodihardjo: felicia.ronodihardjo@svpax.nl

Topsport onderbouw: Stan van Leeuwen: stan.vanleeuwen@svpax.nl

Wedstrijdgroep 1e divisie bovenbouw: Willem van Wijngaarden: willem.vanwijngaarden@svpax.nl

Wedstrijdgroep 1e en 2e divisie onderbouw: Michiel Scholten: michiel.scholten@svpax.nl

Wedstrijdgroep 1e en 2e divisie onderbouw; Frank Waaldijk: frank.waaldijk@svpax.nl